poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Tydzień bez makijażu...??

Makijaż, tak ważny dla wielu kobiet - a co gdyby z niego zrezygnować na jakiś czas? Zwłaszcza przy cerze trądzikowej ciężko jest zrezygnować z tej "przyjemności", która daje nam pewność siebie...
Co prawda trochę z przymusu musiałam zrezygnować na jakiś czas z pełnego makijażu, ale jednak musiałam. Jak do tego doszło, jaki był przebieg i efekty można przeczytać w dalszej części posta :) Zapraszam!


piątek, 17 czerwca 2016

Moja codzienna pielęgnacja...

Po długiej przerwie wracam z nowymi postami, zupełnie nową inspiracją i jeszcze większym zaangażowaniem! Niestety nie zawsze wszystko toczy się tak jakbyśmy chcieli i czasami natłok obowiązków spycha przyjemności na bok...ale miło jest wrócić do ponownego pisania :) 

Uznałam, że idealnym rozpoczęciem po przerwie będzie aktualizacja mojej pielęgnacji, która będzie wprowadzeniem do kolejnych postów, ponieważ wprowadziłam do niej kilka zmian i nowych produktów. Bardzo serdecznie zapraszam do dalszego czytania!


wtorek, 12 kwietnia 2016

Effeclar!! Moja opinia! :)

Zapraszam na recenzje Effeclar firmy La Roche Posay. W ostatnim poście jest dokładny opis produktu z opakowania i pierwsze wrażenia. Dzisiaj już mija miesiąc od używania tego produktu i chcę podzielić się z Wami moją opinią na temat tego duetu. Myślę, że ważne jest to czy produkt jest zgodny z opisem i czy rzeczywiście przy dłuższym i regularnym stosowaniu (w moim przypadku miesiąc) daje obiecane efekty. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do dalszego czytania :)

piątek, 18 marca 2016

La Roche Posay Effaclar Duo [+]

Czasami determinacja w dążeniu do celu bardzo pomaga i....wyszczupla portfel :) Niestety krem Iwostin (opisany w poście o mojej codziennej pielęgnacji) się u mnie zupełnie nie sprawdził, nie spełnił swojej roli i zapchał skórę. Więc skuszona pozytywnymi opiniami z różnych stron, filmików i osób zakupiłam duet firmy La Roche Posay czyli żel do twarzy oczyszczający oraz krem eliminujący niedoskonałości!


czwartek, 3 marca 2016

Moja pielęgnacja twarzy :)

Każdy z nas ma swoją pielęgnację twarzy i to jest naprawdę piękne! Czasem używamy tych samych kosmetyków, ale tak na prawdę całość prezentuje się zupełnie inaczej :) I w tym widać upodobania naszej skóry twarzy, tego co my lubimy, co nam odpowiada i na nas działa! W poście pokażę Wam jak ja dbam o swoją twarz codziennie jak i od czasu do czasu! Zapraszam :)


środa, 24 lutego 2016

Jak to jest z tym trądzikiem? :)

Po krótkiej przerwie wracam z nowymi postami! :) W poście chciałabym się skupić na tym jak to jest z tym trądzikiem. Jak walczyć, czy warto iść do dermatologa, jak ułatwić sobie życie z trądzikiem, jak dobierać kosmetyki? Między innymi na te pytania postaram się odpowiedzieć . Zapraszam :)

środa, 17 lutego 2016

Czystek!!

Jest to bardzo dobra "broń" w walce z trądzikiem ale i nie tylko! Picie herbaty z czystka wpływa bardzo pozytywnie na nasz organizm, uważany jest za lekarstwo....ale jest to suplement, który poprzez swoje właściwości dobrze wpływa na nasze zdrowie. Dlaczego warto pić herbatę z czystka?